Kanadský sphynx - CHS Grand Seriál

KOŤÁTKA KANADSKÝCH SPHYNXŮ


Aktuální vrhy koťátek a informace pravidelně najdete na našem facebooku Sphynx Cattery Grand Serial CZ společně s fotkami malých miminek. Název naší chovatelské stanice jsme vymysleli společně s našimi dětmi, které každému koťátku pečlivě vybírají pohádkové jméno.

Každé koťátko z naší chovatelské stanice odchází nejdříve po dosažení 12 týdnů věku. Jsou třikrát odčervena a mají základní očkování. Samozřejmostí je průkaz původu, kupní smlouva a po domluvě i očipování.

Nežli si u nás vyberete toho pravého společníka, tak nás zajimá proč bychom měli naše koťátko dát do rukou právě Vám. Jako budoucí majitel koťátka musíte zvážit, že je to závazek na mnoho let. Na SMSky, kde hlavním kritériem tak zásadního rozhodnutí je pouze cena zvířete, vůbec nereagujeme. Pořizovací cena je jen první investice a ze získání nového kamaráda vyplývá další péče, veterina atd.

Náš chov je uzavřený, což znamená, že naše kočičky nepřijdou do styku s jinými kočkami. Tímto chceme eliminovat riziko nákazy nemocí, kterých se v různých chovech koček může nacházet mnoho. Naše chovné páry jsou testovány na rizikové nemoci HCM, FeLV, FIV.

Dále pravidelně provádíme PCR vyšetření na virová onemocnění Feline Herpesvirus, Calicivirus, Mycoplasma spp, Chlamydophila spp.Kanadský sphynx - bezsrstá kočka - CHS Grand Seriál

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů

  NÁVŠTĚV